Ikona osoba kontaktowa Skontaktuj się z nami
Ikona wiadomość kontaktowa Napisz do nas
Ikona zamknięcia

+48 801 000 275 bok@ergom.com zamówienia:
zamowienia@ergom.com
zapytania ofertowe:
oferty@ergom.com

Po zalogowaniu znajdziesz tutaj kontakt do swojego bezpośredniego Opiekuna.
Jeżeli chcesz zapytać o cenę, dostępności - zarejestruj się lub zaloguj na platformie B2B.

Na wiele pytań znajdziesz odpowiedzi tu: FAQ.

Zostaw nam wiadomość

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ZAE Ergom Sp. z o.o. w celu udzielenia odpowiedzi.

Do tekstu nie można dodać linku

Inżynier wyrobu – Specjalista ds. zarządzania produktem

logo solidny partner

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowe Sady 10, Polesie, Łódź

wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość technologii mechanicznych i\lub znajomość podstaw elektrotechniki
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne kontakty z partnerami zagranicznymi
  • Znajomość programów klasy ERP (Axapta) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość rynku artykułów elektrotechnicznych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziani absolwenci i studenci kierunków technicznych

zakres obowiązków

  • Analizowanie informacji z rynku w zakresie oferowanych wyrobów pod kątem jakości, funkcjonalności i ceny
  • Analizowanie rynków strategicznych pod kątem barier wejścia oraz specyfiki rynku
  • Formułowanie propozycji rozwoju oferty wyrobów wraz z uzasadnieniem, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów ekonomicznych
  • Realizacja wdrożeń i innych działań związanych z rozwojem oferty, w tym opracowywanie materiałów informacyjnych
  • Przygotowanie wymagań i danych niezbędnych opracowania konstrukcyjnego nowych wyrobów
  • Zarządzanie wybraną grupą produktów z uwzględnieniem specyfiki rynków docelowych
  • Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie oferowanych wyrobów innym jednostkom organizacyjnym, w tym obsługa targów.

oferujemy

  • stabilną pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • elastyczny czas pracy

Oferty opatrzone klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie rekrutacji z dopiskiem
„Technolog produkcji” prosimy przesyłać klikając w przycisk

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ergom Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom spółka z o.o., ul. Nowe Sady 10, 94-102 Łódź. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane do procesów rekrutacji, których celem jest zatrudnienie nowych pracowników. Zbieramy określone dane osobowe, których wykaz umieszczony jest w Kodeksie Pracy. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, wycofania zgody. Podanie danych osobowych w szerszym zakresie jest dobrowolne (na podstawie zgody) i pozostanie bez wpływu na możliwość udziału w rekrutacji i rozpatrzenie oferty kandydata.

W przypadku gdy chciałby Pan / chciała Pani abyśmy rozpatrywali Pana / Pani kandydaturę także w późniejszych procesach rekrutacyjnych lub w ramach rekrutacji otwartych, prosimy o opatrzenie CV dodatkową klauzulą o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ergom Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przyszłych rekrutacji.